Przedszkole Warszawa

Akacjowa Chatka

Niepubliczne Przedszkole Warszawa

Rekrutacja 2023 Przedszkole Bemowo

Rozpoczynamy nabór na rok szkolny 2024/2025!

Dzieci z potrzebami kształcenia specjalnego - czesne 0 zł.

Kliknij tutaj, aby wypełnić nasz formualrz rekrutacyjny

Zerówka w Akacjowej Chatce
W naszej zerówce, dziecko będzie miało szansę dojrzeć emocjonalnie do nauki w szkole, a także poszerzy swoje kompetencje poznawcze w bezpiecznej atmosferze. Zwrócimy szczególną uwagę na jego rozwój kompetencji społecznych i emocjonalnych, ogólny rozwój fizyczny, motoryczny, percepcję wzrokową, słuchową oraz rozwój poznawczy, pomagając im w osiągnięciu dojrzałości szkolnej.

Przestrzeń i otoczenie, jakie możemy zapewnić w naszym przedszkolu są adekwatne do rozwoju społeczno-emocjonalno-poznawczego, wiemy bowiem doskonale, jak wiele nowych zadań rozwojowych niesie ze sobą wkroczenie w nowy etap edukacji! Nasza zerówka to będzie również czas na zabawę. Pragniemy zapewnić wiele zajęć podstawowych i dodatkowych, które rozbudzą u dzieci nowe zainteresowania oraz rozwiną ich wrażliwość oraz wszechstronne umiejętności, pozwalające wkroczyć dziecku w świat nauki bez zbędnego strachu, co zaowocuje szkolnymi sukcesami.

Do dyspozycji dzieci jest też bezpieczny, zamknięty plac zabaw na terenie placówki.

Zapewniamy:

• Realizację Podstawy Programowej Wychowania Przedszkolnego - Roczne przygotowanie przedszkolne
  • Zajęcia z języków obcych: j.angielski i j.hiszpański
  • Zajęcia taneczno rozwojowe
  • Zajęcia dramowe
  • Zajęcia umuzykalniające
  • Profilaktyczne zajęcia logopedyczne
  • Pomoc psychologiczno – pedagogiczną ( terapeuta pedagogiczny, psycholog, logopeda) oraz bieżąca diagnoza osiągnięć dziecka
  • Atrakcyjne wydarzenia tematyczne ( warsztaty edukacyjne, koncerty, teatrzyki)
  • Pyszne wyżywienie. Możliwość dostosowania diety pokarmowej do potrzeb dziecka wynikających z zaleceń lekarskich
  • Zajęcia realizowane dodatkowo: sensoryka dla smyka, interaktywny dywan, judo
  • Niepowtarzalny, domowy i ciepły klimat - warunki sprzyjające do nauki i zabawy!

Aby wziąć udział w rekrutacji należy skontaktować się z nami telefonicznie
500-521-160 lub mailowo: akacjowachatka@gmail.com, umówić się na
spotkanie w celu obejrzenia placówki i udzielenia wszelkich szczegółowych
informacji.
Ostatni krok: należy wypełnić
KARTĘ ZGŁOSZENIA DZIECKA

REKRUTACJA PRZEDSZKOLE 3-5 LATKI

Nasze przedszkole oferuje bogaty program zajęć edukacyjno – wychowawczych, który realizowany jest zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego. Zajęcia inspirują dzieci do emocjonalnego zdobywania nowych wiadomości i umiejętności, zapewniając im przy tym możliwości wspólnej zabawy i nauki w warunkach bezpiecznych, przyjaznych i dostosowanych do ich potrzeb rozwojowych. Bawimy i uczymy się w grupach prowadzonych przez  kreatywne  nauczycielki. Dbając o prawidłowy rozwój naszych podopiecznych, zapewnimy dzieciom zajęcia realizowane dodatkowo.

Co jest dla nas najważniejsze?

• Wychowanie i edukacja dzieci we współpracy z rodzicami
  • Wzorowa, troskliwa opieka i wychowanie ku wartościom.
  • Zajęcia warsztatowe prowadzone przez psychologa, których celem jest ciągły rozwój osobowości i sfery emocjonalnej dziecka.

Rozpoczęcie dni adaptacyjnych dla nowych dzieci:
28.08.2024r. spotkania od godz.: 9:30 – 11:30 wspólne zabawy z
udziałem rodziców
29-31.08.2024r. adaptacja dzieci w godz.: 9:00-12:00

Informujemy, iż dzieci są także przyjmowane do przedszkola przez cały
rok w miarę dostępności miejsc.